Feladatok:

  • raktári áruátvétel és kiadás
    • beszerzett anyagok mennyiségi átvétele
    • anyagmozgatás (áru le- és felrakodás szükség szerint targoncával, elhelyezés a raktár területén szükség szerint fizikai rakodással)
    • vételezett anyagok bizonylat alapján történő összekészítése, kiadása
    • anyagkiadás dokumentálása, bizonylatok aláírása, továbbítása a raktári könyvelés felé
    • raktárkészlet rendszeres ellenőrzése
    • közreműködés a mennyiségi leltárfelvételben

Elvárások:

  • minimum 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat
  • Microsoft Excel és Word felhasználó szintű ismerete
  • fizikailag terhelhető, precíz, pontos, gyors munkavégzés
  • logikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • szakirányú iskolai végzettség
  • SAP-s ismeretek

Munkavégzés helye:      1106 Budapest, Fehér út 1/b.

Jelentkezés:                   human@vjsz.hu e-mail címre
                                        megküldött fényképes önéletrajzzal vagy a

                                        0620/560-2900 telefonszámon